Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 03.04.2019, 22:00
Brakło kilku minut (i kontuzjowana obrona).
Zła wiadomość jest taka, że jeśli przegramy kolejne dwa mecze to nie będzie top8.

Jeśli zdobędziemy 1 punkt to top8 będzie:
1. w przypadku gdy Korona zdobędzie co najwyżej punkt i Jaga przegra dwa mecze
2. w przypadku remisu z Zagłębiem może być mała tabela Wisła-Zagłębie-(Jaga-Pogoń-Korona). Kolejność: Jaga-Wisła-Zagłębie. Resztę muszę policzyć.


Jeśli zdobędziemy 2 punkty:
1. Zagłębie zremisuje z Koroną, Korona nie wygra z Piastem
2. Zagłębie zremisuje z Koroną, Jagiellonia zdobędzie max 2 punkty
3. Pogoń przegra 2 mecze, Zagłębie zremisuje z Koroną
4. Pogoń przegra dwa mecze, Jagiellonia zdobędzie max 1 punkt
5. Pogoń przegra dwa mecze, Korona zdobędzie max 3 punkty - może być wtedy mała tabela z Jagą lub/i Zagłębiem

cdn.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.04.2019 o godz. 22:13.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując