|
Brakło kilku minut (i kontuzjowana obrona).
Zła wiadomość jest taka, że jeśli przegramy kolejne dwa mecze to nie będzie top8.
Jeśli zdobędziemy 1 punkt to top8 będzie:
1. w przypadku gdy Korona zdobędzie co najwyżej punkt i Jaga przegra dwa mecze
2. w przypadku remisu z Zagłębiem może być mała tabela Wisła-Zagłębie-(Jaga-Pogoń-Korona). Kolejność: Jaga-Wisła-Zagłębie. Resztę muszę policzyć.
Jeśli zdobędziemy 2 punkty:
1. Zagłębie zremisuje z Koroną, Korona nie wygra z Piastem
2. Zagłębie zremisuje z Koroną, Jagiellonia zdobędzie max 2 punkty
3. Pogoń przegra 2 mecze, Zagłębie zremisuje z Koroną
4. Pogoń przegra dwa mecze, Jagiellonia zdobędzie max 1 punkt
5. Pogoń przegra dwa mecze, Korona zdobędzie max 3 punkty - może być wtedy mała tabela z Jagą lub/i Zagłębiem
cdn.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.04.2019 o godz. 22:13.
|