Arronax napisał(a):

|
Zagrali słabo? Sport taki jest raz na szczycie potem dołek i potem znowu. Tak po prostu bywa.
|
Tak.
raindog napisał(a):

|
...ale Sławek + Vukan bezapelacyjnie nie zawiedli. Chyba to był nawet najlepszy mecz Peszkina.
|
Tak, ale Vukan w kolejnym meczu 2-3 super zagrania przeplata 1 babolem. Mam nadzieję, że to się zmieni w miarę rozwoju/rozegrania.
silver03 napisał(a):

|
Skąd takie info? W jakimś wywiadzie było podawane? Chodzi oczywiście o Klemenza.
|
Tak mi się kojarzy. Jeśli się pomyliłem, to przepraszam.