Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.04.2019, 21:43
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Zagrali słabo? Sport taki jest raz na szczycie potem dołek i potem znowu. Tak po prostu bywa.
Tak.

raindog napisał(a):Wyświetl post
...ale Sławek + Vukan bezapelacyjnie nie zawiedli. Chyba to był nawet najlepszy mecz Peszkina.
Tak, ale Vukan w kolejnym meczu 2-3 super zagrania przeplata 1 babolem. Mam nadzieję, że to się zmieni w miarę rozwoju/rozegrania.

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Skąd takie info? W jakimś wywiadzie było podawane? Chodzi oczywiście o Klemenza.
Tak mi się kojarzy. Jeśli się pomyliłem, to przepraszam.
Ostatnio edytowane przez czaro : 03.04.2019 o godz. 21:46.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując