Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.04.2019, 19:27
O Klemensie nie wiem nic. Dał dobrą zmiane chyba z Pogonią czy ze Śląskiem. Kiedyś ponoć był dobry i dalej jest młody więc licze na to że będzie chciał się pokazać. Palcic nie raz pokazał ze umie grać. Solidny z niego grajek wiadomo ze to nie Kuba ale powinien nie odstawac. Będzie dobrze coś czuje.
Odpowiedz cytując