Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 03.04.2019, 18:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie (na serio) , bo każdy tutaj stawia znak równości pomiedzy grą Klemenza a dramatem w obronie , czy faktycznie gość jest tak tragiczny ?

czy ktoś z komentujących pofatygował się oglądać go na treningach w gierkach , albo uważnie oglądał mecze Jagielloni z nim w składzie ?

czy cała ta opinia bierze sie z tego że Jaga go odpaliła ? bo to jeszcze o nizcym nie świadczy (patrz Bury, PeszkiN)
Czytałem na forum Jagi,że jak odchodził to się cieszyli, że wypychają drewno....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując