czaro napisał(a):

|
Nawałka jest, jaki jest, ale dzisiejszy mecz Lecha z solidną Pogonią pokazuje, że na równi zwolnili go działacze (kiedy załapali, że jest drogi a nie jest cudotwórcą) i piłkarze (sabotując grę).
|
Też mam takie spostrzeżenia że piłkarze sporo pomogli prezesowi Amici w podjęciu decyzji o zwolnieniu Nawałki.