|
Nawałka jest, jaki jest, ale dzisiejszy mecz Lecha z solidną Pogonią pokazuje, że na równi zwolnili go działacze (kiedy załapali, że jest drogi a nie jest cudotwórcą) i piłkarze (sabotując grę).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|