Adasss napisał(a):

Zgadza się. Porażka Lecha to gwarancja dla Piasta. Tyle, że Piast też dzisiaj gra i dokładnie to samo da im remis z Płockiem.
Natomiast co do tego s-f (czyli możliwości braku awansu Piasta do TOP 8), to szanse na to wynoszą w tym momencie 4/1594323 czyli ok. 0,00025%. W praktyce - niemożliwe.
Eeee, wątpię. Oni grają o TOP 3. Każdy mecz jest dla nich ważny.
|
Chciałbym,żeby Piast wygrał(będą mieć mniejsze parcie w meczu z nami),a na Lechu padł remis.