|
Tak swoją drogą mało została jedna rzecz wspomniana na temat okienka zimowego.
Transfer Balickiego do Wisły to majstersztyk (aż ciekawy jestem za ile poszedł), naprawdę w Chorzowie byli nim zachwyceni i był on na celowniku znacznie możniejszych klubów z Polski, a także zagraniczne ekipy się nim interesowały.
Świetny ruch pod przyszłość, jestem zaskoczony iż udało się go sprowadzić.
|