Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 03.04.2019, 14:23
Jestescie poje.bani ludzie( nie wszyscy) 4 do zera deklasacja mistrza Polski wgniatajacy w murawe doping i atmosfera ktora bedzie pamietana na lata przywodztwo Kuby impreza po meczu i solo Peszki a wy tylko o fladze i racach przy ktorych niejeden z was wyciagnal telefon. Kurła jak mawial klasyk was nie mozna sadzic was trzeba leczyc.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 03.04.2019 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując