squax napisał(a):

Dyskusja na miliard stron, a okaże się, że Komisja Ligi da 20 tysięcy złotych kary, które uzbiera się w 2-3 dni, a w dodatku nie zamknie sektora. Bo też powodu do zamknięcia nie ma. Wtedy będzie można powiedzieć, że było warto.
|
Podejrzewam, że bezmózgi z racami nie uzbierają sami nawet 20 tys. Chyba, że znowu ukradną