Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 03.04.2019, 13:01
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę ktoś uważa, że jakby policja chciała spacyfikować sektor C to by tego nie zrobiła? Gaz, armatki, pałki itd. Oczywiście, nie mówię, że powinni tego użyć itd, ale twierdzenie, że policja nie byłaby w stanie wyciągnąć paru szczypiorków od rac jest co najmniej niepoważne. Tak, byłby wielki płacz, że kilku niewinnych dostało gazem, ale jakby postanowiono raz na zawsze rozprawić się z tematem rac to nie byłoby to problemem. Innym sposobem jest paru tajniaków, ale to temat na inna rozmowę.

Oby do tego nigdy nie doszło, ale argument, że policja nie byłaby w stanie tego zrobić jest śmieszno-niepoważny.

PS. Odpowiedzi typu "ooo, widzę, że tutaj pojawiają się tacy co kibicują policji i państwu policyjnemu" przemilczę, bo szkoda czasu na osoby, które wyciągają tak bardzo błędne wnioski.
wiadomo, że by zrobiła jakby chciała, ale gwarantuje Ci nie wyłapałaby nikogo kto race odpala. A nawet jakby to co to nie zmienia? Chętnych do odpalania rac jest więcej niż rac i nie kilku szczypiorków, tylko ze stu.
syzyfowa praca, zamieszki, gaz na stadionie, kary od komisji ligi, zamknięty zdewastowany sektor, placenie do miasta - więcej szkody niż w przypadku odpalenia jak ostatnio. Policja może interweniować tylko na polecenie klubu. Klub by sobie strzelił samobója pięknego
Tylko debil będzie eskalował konflikt z kibicami - tej wojny w tym kraju jeszcze nikt nie wygrał ani nie wygra
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując