Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 03.04.2019, 11:58
Brawo Jaroo1!!! widać są jeszcze myślący ludzie na tym świecie.

A ludzie komentujący negatywnie? świadczy tylko o poziomie intelektualnym porównywanie utraty wolności obywatelskich do postępu w dziedzinie technologii....radzę się obudzić i zacząć myśleć. Tvn, onet itp. to kiepski pomysł na budowanie światopoglądu. No i warto przeżyć trochę więcej wiosen niż 15 do 20 zanim się zacznie wypowiadać na temat swobód itp.... Ciekaw jestem jakbyście śpiewali robaczki jakby taki pedał was w d....upe dojechał. ....o przepraszam gej ;-)
Powód: Poprawna Polszczyzna
Ostatnio edytowane przez iamironman : 03.04.2019 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując