Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 03.04.2019, 11:19
Naprawdę ktoś uważa, że jakby policja chciała spacyfikować sektor C to by tego nie zrobiła? Gaz, armatki, pałki itd. Oczywiście, nie mówię, że powinni tego użyć itd, ale twierdzenie, że policja nie byłaby w stanie wyciągnąć paru szczypiorków od rac jest co najmniej niepoważne. Tak, byłby wielki płacz, że kilku niewinnych dostało gazem, ale jakby postanowiono raz na zawsze rozprawić się z tematem rac to nie byłoby to problemem. Innym sposobem jest paru tajniaków, ale to temat na inna rozmowę.

Oby do tego nigdy nie doszło, ale argument, że policja nie byłaby w stanie tego zrobić jest śmieszno-niepoważny.

PS. Odpowiedzi typu "ooo, widzę, że tutaj pojawiają się tacy co kibicują policji i państwu policyjnemu" przemilczę, bo szkoda czasu na osoby, które wyciągają tak bardzo błędne wnioski.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 03.04.2019 o godz. 11:21.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując