|
Właśnie dlaczego piszecie ze gramy o pietruszke po tym jak zagwarantujemy sobie awans do ósemki. Nawet do 3 miejsca nie brakuje nam tak wiele. A myślę ze nasi piłkarze i sztab mają na tyle ambicji w sobie że dadzą z siebie wszystko w walce o jak najlepszą lokate na koniec więc każdy kolejny mecz jest ważny. Ileż lat mamy czekać na powrót do pucharów, w tamtym roku było blisko ale w końcu musi to kiedyś nastąpić i dlaczego by nie teraz. No ale jak narazie faktycznie skupmy sie na zagwarantowaniu sobie górnej połówki bo przegrać 3 mecze pod rząd też sie może przytrafić. Tylko ze potem dalej trzeba iść przed siebie w drodze po jak najlepsze miejsce na koniec a nie grać o pietruszke
|