Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 03.04.2019, 10:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
hej, hej , mamy 2019 , filmik ma 7 lat
Niektórzy niestety zatrzymali się w rozwoju nawet wcześniej.
W sumie dyskusja nie ma sensu, po prostu ekipa może przeżyć szok że kiedy klub sięgnie wreszcie po argumenty prawne większość kibiców zleje ich "protest" gorącym moczem, niektórzy nawet będą kibicować.
Patole od rac pokazali że są głupi, mają złą wolę i są niereformowalni - zobaczymy jak klub zareaguje w najbliższym czasie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując