Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
hej, hej , mamy 2019 , filmik ma 7 lat
|
Niektórzy niestety zatrzymali się w rozwoju nawet wcześniej.
W sumie dyskusja nie ma sensu, po prostu ekipa może przeżyć szok że kiedy klub sięgnie wreszcie po argumenty prawne większość kibiców zleje ich "protest" gorącym moczem, niektórzy nawet będą kibicować.
Patole od rac pokazali że są głupi, mają złą wolę i są niereformowalni - zobaczymy jak klub zareaguje w najbliższym czasie.