|
Tyle masz tylko do napisania na temat tego posta?
a co policja ma teraz inne wdzianka? nie będzie musiała pod górę w tłum 6 tys ludzi wchodzić? nie będą ich z góry atakować ?
Kto z klubu zaryzkuje mega zamieszki wpuszczając policji w tłum żeby wyciągnąć kilka osób. Jesteście wspaniałymi teoretykami, doradcami zarządu, szkoda że to wszystko ma się nijak do rzeczywistości.
|