Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 03.04.2019, 10:21
m_abg napisał(a):Wyświetl post
Ostatnią rzeczą, jaką chce C+ to konfilkty zarządów z kibicami i mecze w atmosferze sparingów, albo z racami na murawie, po złości. Tak to jest skonstruowane w tym kraju, że kluby nie moga wzorem tych zachodnich zapełnić trybun "zarobasami" bo poziomem równamy do 3 ligi europejskiej. Co za tym idzie muszą się dogadać z kibicami, wliczając to w koszty. Taka jest rzeczywistość, Ty piszesz co trzeba, ja pisze jak jest. Przekonał się o tym Cacek,Osuch,Walter,Miklas, Bednarz, Profesorek i inni którzy postanowili toczyć wojny. I tak koniec końców trzeba było się dogadać.

Policja wejdzie na C ? Popatrz jak policja w rynsztynku wchodzi na G i co się dzieje. Cięzko tam pod górkę
https://youtu.be/R1LwlyOo91M?t=26

nie sądzę, że obecni przebiją - to raczej niemożliwe, ale daleki jestem od hurraoptymizmu, bo nie jest tak różowo jak się wszystkim wydaje. Póki co, ważne, że są ludzie, piękne widowiska, dobra gra piłkarzy, kozacki doping, race i oprawy. Nic co by miało szokować, a jeśli już to mega pozytywnie. Próba będzie jak przyjdzie kilka porażek, ligowy marazm, frekwencja spadnie. Oby nie. Gra, atmosfera, team spirit, cała obecna otoczka wokół Wisły gwarantuje nam byt. Klub i kibice powinni usiąść w końcu jak ludzie do stołu i się dogadać, a nie drzeć koty,bo dla nikogo to się dobrze nie skończy, na pewno nie dla Wisły.
hej, hej , mamy 2019 , filmik ma 7 lat
Odpowiedz cytując