|
to temat o trenerze , więc dywagacje czy jeden z topowych ligowców jest dla nas wystarczający dobry zachowajcie sobie do ".......ety oraz Wasze fantasmagorie dotyczące transferów" a nie przepraszam "Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów"
...
|