Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2019, 09:01
michu28 napisał(a):Wyświetl post
Ja w Pawłowskiego wierze . Miałem tego byka w FM-ie , jak jeszcze grał w Niecieczy. Solidny ligowiec .
A to jakiś nowy Bożek, czy co?

A Łobodziński wymiatał w FMie? Może Miedź go puści do nas
Odpowiedz cytując