|
Po wczorajszych wynikach najważniejsze dla nas, że awansowaliśmy na 6 miejsce w tabeli.
Strata punktów przez Zagłębia jest dla nas świetną wiadomością.
Istnieje szansa, że ostatnie spotkanie będzie "o pietruszkę" Zagłębie niesamowicie sobie skomplikowało szanse na awans.
Dzisiaj trzeba trzymać kciuki za pomyślne wyniki w meczach
Legia - Jaga
Lech - Pogoń (wygrana Pogoni jest nam na ręke, ew. remis)
Dodatkowo jeśli dzisiaj Lech nie zdobędzie dzisiaj żadnego punktu, to Piast zagwarantuje sobie matematycznie miejsce w 8, choć i już teraz s-f jest że z niej wypadną.
Natomiast ważne jest to z perspektywy naszego kolejnego meczu.
|