Flinston napisał(a):

Kto niby obiecał Wisłockiemu ze nie będzie rac? Wisłocki dużo mówi w mediach, co nie znaczy ze zawsze prawdziwie. Przecież publicznie UW powiedziało przed meczem że żadnych rozmów z Wisłockim nie prowadziło, żadnych! Więc jak mogli mu coś obiecać? UW, Sharksi byli, są i będą. UW ma duże poparcie zwykłych kibiców i koniec kropka, nawet na januszowym twitterze czy facebooku mam wrażenie ze zdecydowanej większości oprawa się podobała, race się podobały, atmosfera się podobała, klimat meczu się podobał. Nawet sam Wisłocki w drugim twicie zaczął wycofywać się ze swoich negatywnych słów na temat UW jak zobaczył jak duże poparcie mają po widowisku jakie zaprezentowali na meczu z Legią.
ładne bzdury z twojej strony. Jak prześledzisz internet, wpisy kibiców Wisły po meczu z Legią to zobaczysz że UW ma ogromne poparcie, tak samo racowisko na tym meczu .
|
Wisłocki wypowiada się z imienia i nazwiska i nie widzę powodów żeby mu nie wierzyć. Dotychczas nas nie zawodzi.
Dwóch reprezentantów kibiców zaangażowanych w doping obiecywało że świeczek nie będzie.
Kropka. Tutaj nie ma z czym dyskutować. Prowadzący doping wiedzieli dobrze o racach i tym bardziej kończy to temat.
UW to nawet nie jest stowarzyszenie, kto tam za co odpowiada z imienia i nazwiska? Publicznie UW się wypowiedziało? Bo ktoś z ich profilu wrzucił posta?
Tak ciężko zrozumieć, że nie chodzi o to co się komu podoba, ale co jest legalne?
squax napisał(a):

Dyskusja na miliard stron, a okaże się, że Komisja Ligi da 20 tysięcy złotych kary, które uzbiera się w 2-3 dni, a w dodatku nie zamknie sektora. Bo też powodu do zamknięcia nie ma. Wtedy będzie można powiedzieć, że było warto.
|
30 tys to najmniej, a lepiej się przygotować na najgorszą karę.
Powód się zawsze znajdzie. To komisja ligi.