Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
squax
Junior Member
Od: 10.2018
Skąd: Kraków
Offline
#
11
03.04.2019, 07:34
Dyskusja na miliard stron, a okaże się, że Komisja Ligi da 20 tysięcy złotych kary, które uzbiera się w 2-3 dni, a w dodatku nie zamknie sektora. Bo też powodu do zamknięcia nie ma. Wtedy będzie można powiedzieć, że było warto.
squax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do squax
Znajdź inne posty napisane przez squax