|
Senior Member
Offline
|
#214

02.04.2019, 23:45
|
Jaroo1 napisał(a): 
"Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy". Nie dajcie nigdy się sprzedać za jakieś jebane szekle, nie bądźcie żydami, którzy za pieniadze oddadzą wszystko, miejcie swój honor i nie dajcie sobie wejsć na głowe żadnym tyranom, żadnej UE i innym pedałom.
Bądźcie mężczyznami a nie cipami, które sie słuchają albo boją innych i nie mają swojego zdania.
Ładnie wam komisja ligi i inne pedalstwa weszły na głowę, że się byście wyrzekli ruchu ultras bo jakiś smieć wymyślił kary za... NIC (odpalenie rac). Krok po kroku. Najpierw race, kolejne będą transparenty niezwiązane z meczem (już też za to było wiele kar), później bluzgi itd. A na koniec usiadziecie na tych trybunach jak te ....y i się obudzicie z ręką w nocniku, ze jednak fajnie by było na derbach powyzywać żyda, i sami sobie przypomnicie jak to co sezon WY SAMI, wyzywaliście cracovie i jej kibiców albo Legię i jej kibiców.
Także obudźcie się póki nie jest za późno bo widzę, że części nienawiść do WSH wyżarła mózgi i już wszystko co ma jakies powiązanie z WSH jest złe i w sumie nie zależy już wam na niczym - na racach, dopingu itd - ale niezalezy pozornie bo jesteście w amoku a tak serio to przecież każdy lubi rzucić ....ą na meczu itd co świetnie pokazują derby czy właśnie mecz z Legią gdzie dużo osób ma ....icę w oczach i gdzie mają te kluby jechane od najgorszych z całego stadionu, czy to C czy E.
Także bądźcie ludźmi a nie poprawnymi politycznie idiotami, którzy kiedyś nawet mówili "pedał ble" a dziś mówią "gej" bo pedał to nieładnie - to tak przykład jak krok po kroku ludziom wyprano mózgi.
|
Piękna wizytówka.
Ostatnio edytowane przez czaro : 02.04.2019 o godz. 23:47.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|