|
Oczywiście, że oprawa miała pewnym osobom pokazać że nasz stadion, to nie miejsce na angielski teatr. Nawet nie trzeba orientować się w tym, co dzieje się za kulisami, a wystarczy wiedzieć to co podawane jest oficjalnie w internetach plus hasło z"oprawy" i mamy rozwiązanie rebusu. Płaczkom radzę przestać płakać, ruch kibicowski na Wiśle, może być w fatalnej formie, ale nie upadnie.
PS: Flaga rekinów wisiała na trybunie. Część osób tutaj głośno rzucało hasłami, to jak, próbowaliście ją ściągać, czy wychodziliście ze stadionu na znak protestu?
|