|
My dawno nie odpalalismy rac i zaczęły się podsmiechujki kiboli z całej Polski że Wisła wymieka. Także nie doszukiwać bym się tu drugiego dna że to uderzenie w zarząd. To powrót do normalności. Może trochę za szybko ale jednak. Wisła nigdy nie zginie piłkarsko jak i kibicowsko. Bądźmy razem
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|