Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 02.04.2019, 22:10
My dawno nie odpalalismy rac i zaczęły się podsmiechujki kiboli z całej Polski że Wisła wymieka. Także nie doszukiwać bym się tu drugiego dna że to uderzenie w zarząd. To powrót do normalności. Może trochę za szybko ale jednak. Wisła nigdy nie zginie piłkarsko jak i kibicowsko. Bądźmy razem


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując