Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 02.04.2019, 21:08
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałeś 50 pozytywnych komentarzy na TT pod filmikiem z racowiska i stwierdziles, że większość kibiców Wisły to popiera?
To tak jak z sondażami politycznymi, przebiegasz po social mediach tych czy tamtych i widzisz mniej więcej jakie są nastroje kibiców. Możesz mówić co chcesz ale wielu osobom na prawdę brakowało takiego klimatu i atmosfery jaka była na meczu z Legią. Dla takich chwil się żyje, wiele osób zakochało się w Wiśle właśnie dzięki takim widowiskom i atmosferze jaka była choćby teraz na Legii, dzięki takim meczom jakiś młody chlopak który powiedzmy był pierwszy raz na meczu może się zajawić na Wisłe... Dużo osób wyciągało telefony z innych sektorów i nagrywało...

https://www.facebook.com/ultrawisla/...type=3&theater tutaj na przykład 1400 polubień pod zdjęciem z racowiskiem

na twitterze który jest mocno januszowy też raczej pozytywnie. Wisła ma tradycje kibicowskie, to nie jest nieciecza że ktoś przyjdzie i zrobi tutaj angielskie trybuny.
Odpowiedz cytując