Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 02.04.2019, 21:03
m_abg napisał(a):Wyświetl post
Wierz dalej ślep w obecnych zbawców Wisły, poczekaj jak zaczną wychodzić brudy na wierzch, zobaczymy co wtedy napiszesz, jak wyjdzie ile i kto zarabia na transferach, czemu wyleciał Głowa i Kuźba i inne ciekawostki
Zrób nam więc ten zaszczyt i oświeć nas, bośmy głupi i zacofani. Ciemnogród na tym forum jak .... najwidoczniej.
Ja tam wierzę, bo nie dostałem żadnego sygnału żeby miało zmierzać w gorszym kierunku niż pod przewodnictwem poprzedniej ekipy - no, ale widocznie się mylę. I z tego co widzę nie tylko ja. Pozostaje spytać: Powiesz wprost o co chodzi, czy będziesz tak .......ił że my nie wiemy, że my tacy głupi, a Ty taki kumaty?

Odpowiedz cytując