Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Ronaldo
Member
Od: 03.2017
Offline
#
205
02.04.2019, 20:59
Jeżeli faktycznie będzie zbiórka na karę,to dla mnie nie ma problemu i sam dołożę (mimo,że nawet na C nie byłem).
W takich meczach jak ten z Legią,można przymknąć oko na race.Mecz prestiżowy,race były fajnym dopełnieniem kapitalnej atmosfery.
Ronaldo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ronaldo
Znajdź inne posty napisane przez Ronaldo