Wyświetl pojedynczy post
Ronaldo
Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 02.04.2019, 20:59
Jeżeli faktycznie będzie zbiórka na karę,to dla mnie nie ma problemu i sam dołożę (mimo,że nawet na C nie byłem).
W takich meczach jak ten z Legią,można przymknąć oko na race.Mecz prestiżowy,race były fajnym dopełnieniem kapitalnej atmosfery.
Odpowiedz cytując