Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 02.04.2019, 20:54
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Już teraz można sporo wniosków wyciągnąć przeskakując po "social mediach" czytając wpisy kibiców Wisły, i w większości reakcje były pozytywne. Ludzie byli głodni takiego widowiska, może nie wszyscy, bo wiadomo że jest sporo osób których nie interesuje nic oprócz wydarzeń boiskowych, są też tacy którzy chcieliby mieć anglie na trybunach, ale ogólnie rzecz biorąc odbiór bardzo pozytywny.

.
Przeczytałeś 50 pozytywnych komentarzy na TT pod filmikiem z racowiska i stwierdziles, że większość kibiców Wisły to popiera?
Odpowiedz cytując