Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 02.04.2019, 20:49
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Awantur na stadionach pozbyły się nowoczesne stadiony, inna zupełnie sprawa. To że ekstraklasa ma duże zainteresowanie w Polsce, i dużą oglądalność to nic nowego, nie zmienia to faktu że poziom jest kiepski, i budżety zadłużonych klubów ekstraklasowych też. Dobrzy zawodnicy też się nie garną by przychodzić tu kopać w piłke. Czołowe polskie zespoły co roku kompromitują się coraz bardziej w europejskich pucharach. Można kontynuować i kontynuować...
To jakie to duże awantury były tutaj w latach 2005-2010? Nowych stadionów już nie było, a nie przypominam sobie żeby się ktoś gonił po sektorach.

Zgadzam się z wolfym w tej kwestii. Nie poziom sportowy, a coraz większe pieniądze sprawia / mogą sprawić, że temat rac / flag pdw itd zostanie potraktowany poważnie. Nie po to c+ czy TVP ładuje gruba kasę, żeby im później jeden z drugim rozwalal ramówke bo zadymil stadion i 10 minut nie da się grać (ostatnio to tyle nie trwało, ale bywało i tyle).

Z tymi zadłużonym polskim klubami to też mocne naciągane. Na całym świecie większość klubów jest zasłużona, ale dług nie jest wielkim problemem, a niewyplacalnosc. A tej w polskiej lidze od paru lat nie ma. Wisla była blisko, ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 02.04.2019 o godz. 20:51.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując