|
Osoby ,które odpaliły race i naraziły klub na straty w obecnej sytuacji to bardzo nierozgarnięci ludzie mówiąc bardzo delikatnie.
Każda złotówka oglądana po kilka razy ,ale Sebiki muszą pokazać zarządowi kto w klubie rządzi i ,że zawsze wyjdzie na nasze.Bez znaczenia czy to będzie kartoflisko w IV lidze czy Ekstraklasa ważne ,że my rządzimy.
Mam nadzieję,że kasa będzie także uzbierana na straty jakie klub poniesie z powodu zamkniętej trybuny.
|