Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
michu28
Junior Member
Od: 03.2019
Offline
#
429
02.04.2019, 20:32
Ja w Pawłowskiego wierze . Miałem tego byka w FM-ie , jak jeszcze grał w Niecieczy. Solidny ligowiec .
michu28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michu28
Znajdź inne posty napisane przez michu28