Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 02.04.2019, 20:25
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
O tym jak duże poparcie ma UW, o tym jak się zwyklym ludziom podobało "widowisko" i racowisko dowiemy się za niedługo jak pójdzie ta obiecana zrzutka. Z tego co mówisz to takie 50k powinno być zebrane w moment.
Już teraz można sporo wniosków wyciągnąć przeskakując po "social mediach" czytając wpisy kibiców Wisły, i w większości reakcje były pozytywne. Ludzie byli głodni takiego widowiska, może nie wszyscy, bo wiadomo że jest sporo osób których nie interesuje nic oprócz wydarzeń boiskowych, są też tacy którzy chcieliby mieć anglie na trybunach, ale ogólnie rzecz biorąc odbiór bardzo pozytywny.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Coraz większa kasa jest pompowana w tą ligę, za duża żeby wiecznie tolerowano tego typu akcje. Czasy się zmieniają.

Sugerujesz że obecna ekipa przebije smród jaki zostawiła za sobą Sarapata To w ogóle możliwe?

Flinston - obawiam się że żyjesz złudzeniami.
Ty żyjesz złudzeniami, i ten twój post doskonale to potwierdza. Poziom ekstraklasy coraz gorszy, Legia po awansie do Ligi Mistrzów miała tam ciągle wracać, większość klubów ekstraklasowych problemy finansowe. Żyj dalej złudzeniami że ktoś przyjedzie na białym koniu i pozbędzie się fanatyków z Polskich stadionów .
Ostatnio edytowane przez Flinston : 02.04.2019 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując