Flinston napisał(a):

Kto niby obiecał Wisłockiemu ze nie będzie rac? Wisłocki dużo mówi w mediach, co nie znaczy ze zawsze prawdziwie. Przecież publicznie UW powiedziało przed meczem że żadnych rozmów z Wisłockim nie prowadziło, żadnych! Więc jak mogli mu coś obiecać? UW, Sharksi byli, są i będą. UW ma duże poparcie zwykłych kibiców i koniec kropka, nawet na januszowym twitterze czy facebooku mam wrażenie ze zdecydowanej większości oprawa się podobała, race się podobały, atmosfera się podobała, klimat meczu się podobał. Nawet sam Wisłocki w drugim twicie zaczął wycofywać się ze swoich negatywnych słów na temat UW jak zobaczył jak duże poparcie mają po widowisku jakie zaprezentowali na meczu z Legią.
ładne bzdury z twojej strony. Jak prześledzisz internet, wpisy kibiców Wisły to zobaczysz że UW ma ogromne poparcie, tak samo racowisko na tym meczu .
|
O tym jak duże poparcie ma UW, o tym jak się zwyklym ludziom podobało "widowisko" i racowisko dowiemy się za niedługo jak pójdzie ta obiecana zrzutka. Z tego co mówisz to takie 50k powinno być zebrane w moment.