m_abg napisał(a):

Ludzie czy ktoś o zdrowych zmysłach myśli że Sharksów, Ultrasów i ludzi z szeroko pojetego ruchu kibicowskiego nie będzie na stadionie? Czy wyście na łeb upadli. To jest około 30 lat historii kibicowskiej, to już 3 pokolenie kibicowsko/chuligańskie na Wiśle. Sharksi to w sumie kilkaset osób młodych, starszych, całkiem już starych. Wśród nich zdecydowana większość normalnych wiślaków z krwi i kości i kto się obraca w środowisku kibiców o tym dobrze wie. Wiadomo, że wszędzie znajdą się czarne owce. Myślę, że srodowisko wewnętrznie odpowiednio się oczyściło, a i obecnie na próżno szukać powiązań obecnie rządzących na trybunach z DD czy MS i spółką.
Tu będą zawsze race, tu będą zawsze chuligani, tu będą zawsze flagi. Możecie sobie tu .......ić o złotówce od biletu (pod którą podpisało się ok. 10 tys ludzi), możecie .......ić na co jest zgoda a na co nie ma - nie ma to żadnego znaczenia. Na każdym stadionie w Polsce czy Europie przy większych klubach są chuligani, ultrasi i nic nie wskazuje na to by ta tendencja miała się zmienić. Poczytajcie sobie to forum sprzed 5,10 a nawet 15 lat. Dokładnie to samo .......enie, te same argumenty, te same płacze - a na trybunach bez zmian
|
Prześledź jeszcze raz co w ostatnich latach ,,nasi'' chuligani odwalili w klubie bo zachowujesz się jakbyś dzisiaj pierwszy raz od kilkunastu miesięcy odpalił kompa i napisał ten komentarz. Inne wielkie kluby też mają chuliganów tylko tamci w porównaniu do naszych nie próbowali zabić własnego klubu. W przenośni oczywiście, bo tak naprawdę to pewnie kochają Wisłę całym sercem i pewnie tylko kilku czerpało zyski. Przez takie pieprzenie jak Twoje to nigdy nie będzie dobrze. Wytrzymali kilka tygodni i juz zaczynają sprawdzać powoli na co mogą sobie pozwolić. Race nie są problemem i nawet ta złotówka byłaby do zaakceptowania jakby to było wszystko robione z mózgiem, a nie jak teraz.