kbr napisał(a):

|
Ten sezon pokazuje, że kompletnie nie ma znaczenia, kto odejdzie, a kto zostanie. Stolarczyk z każdego materiału jets w stanie zbudować drużynę.
|
Duze uznania dla Stolara i pilkarzy, naprawde idzie im rewelacyjnie i niech to trwa jak najdluzej - ale bez przesady - doszedl Kuba do wzglednej formy, nie gra Plewka, nawet Peszkin cos strzelil. Do tego Drzazga wladowal kilka bramek.