|
Chyba żartujecie ze Sławomirem?! Niech w lecie wraca skąd przyszedł, znaleźć na jego miejsce jakiegoś chłopaka, który będzie robił progres i za rok-dwa odejdzie za kasę. Za pewne 40 tys. miesięcznie to będzie kolejka takich od stadionu do hali. Jeden gol z L wiosny absolutnie nie czyni (wg mnie).
|