bridgeburner napisał(a):

Peszko wnosi sporo, gra lepiej niż się spodziewalem
Ale on ma rok kontraktu jeszcze z Lechia za 80 tys /miesiac
U nas gra za połowę ale wątpię że się zgodzi na dłuższy układ tego typu
A za 80 to mamy 2 graczy w jego miejsce, słuchy chodzą że przymierzamy Pawłowskiego
|
Mało tego, Peszko ma tam kontrakt który gwarantuje po skończeniu kariery pracę Skauta przez 5 lat czy coś w tym rodzaju... On w życiu z tego nie zrezygnuje. Czeka tylko aż się zmieni trener, bo w końcu musi.