|
Co do dyskusji o tych racach, to swoje zdanie juz wczesniej wyrazilem - ani mnie ziebią, ani grzeją więc oceniam je tylko pod kątem efektu jaki przynoszą. Kara finansowa, która BĘDZIE NA BANK w naszej sytuacji klasyfikuje race jako esencje debilizmu niestety.
Natomiast co do zamkniecia trybuny oddajmy głos Komisji Legii: "Jednocześnie w sprawie Wisły Kraków, Komisja wymierzyła karę finansową oraz orzekła karę zamknięcia trybuny C w przypadku powtórzenia tego typu incydentu, polegającego na zachowaniach pogardliwych lub dyskryminujących"
Za same race NIE MAJĄ PRAWA odwiesić kary i zamknąc trybuny, także pod tym względem uspokoiłbym tu towarzystwo całe.
|