Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
POIUYT
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
25942
02.04.2019, 14:11
Z pierwszego składu kontrakt dłuższy niż do 30 czerwca 2019 ma tylko Lis, Sadlok, Savicevic i Kolar. Mam nadzieję, że pozostali mają opcje przedłużenia umów lub zarząd zaczął już z nimi rozmowy.
POIUYT
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POIUYT
Odwiedź stronę domową użytkownika POIUYT!
Znajdź inne posty napisane przez POIUYT