Wyświetl pojedynczy post
POIUYT
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25942
Stary 02.04.2019, 14:11
Z pierwszego składu kontrakt dłuższy niż do 30 czerwca 2019 ma tylko Lis, Sadlok, Savicevic i Kolar. Mam nadzieję, że pozostali mają opcje przedłużenia umów lub zarząd zaczął już z nimi rozmowy.
Odpowiedz cytując