Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 02.04.2019, 13:18
Cytat:
race to była pokazówka w czystej postaci. Pytanie czy były pomysłem UW czy kogoś innego. Przecież jakoś UW w poprzednim sezonie potrafiło sie dostosowac do trudnej sytuacji Wisły i przez długi czas nic nie palić. Ale co miała oznaczać ta pokazówka? Wisłocki mówi iż miał zapewnienie, że nie będzie rac. Co do zbiórki na karę od komisji ligi to będę miło zaskoczony jak się powiedzie, ale na teraz bardzo w to wątpie
Poważnie nie wiesz po co ta pokazówka? Dokładnie z tych samych przyczyn z jakich organizowono protesty na wielu innych stadionach w lidze: dla kasy i władzy.


Chłopaki dają jasny sygnał: nie będzie złotówki od biletu, nie będzie wolności z flagami/transparentami - będziemy palić race i dostaniecie kary od KL. Skalkulujcie czy wam się to opłaca, czy nie lepiej się dogadać.



Pamiętajmy ci ludzie kochają Wisły, ale jeszcze bardziej swoje interesy i władze na stadionie...
Ddf
Odpowiedz cytując