|
race to była pokazówka w czystej postaci. Pytanie czy były pomysłem UW czy kogoś innego. Przecież jakoś UW w poprzednim sezonie potrafiło sie dostosowac do trudnej sytuacji Wisły i przez długi czas nic nie palić. Ale co miała oznaczać ta pokazówka? Wisłocki mówi iż miał zapewnienie, że nie będzie rac. Co do zbiórki na karę od komisji ligi to będę miło zaskoczony jak się powiedzie, ale na teraz bardzo w to wątpie.
|