Mintokur napisał(a):

|
W pełni popieram takiego typu rozwiązanie. Jedni uczestniczą w ratowaniu klubu uczestnicząc w róznego rodzaju akcjach , a inni marnotrawią to wszystko swoim debilizmem. No TO ZGODY BYĆ NIE MOŻE
|
Dlaczego uważasz że nikt z UW nie uczestniczył w ratowaniu klubu i różnego rodzaju akcjach?
Zresztą:

wygląda na to że jednak też się dorzucili.