Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 02.04.2019, 11:36
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem. Na przykład, że C będzie otwarte ale nie wejdą na niego ludzie którzy byli na legii. Tak, żeby straty były jak najmniejsze. W kolejne zawiasy nie wierzę.
Akurat wtedy straty będą większe, niż wtedy gdy zamknięty zostanie tylko sektor sam w sobie. Oczywiście wg mnie. te 3-4 tys osób z C które było na derbach na pewno kupi bilety na inne sektory. Zresztą trafiło na tą trybunę wiele osób które nie miały nic wspólnego z oprawą, tylko kupiły bilet bo nie było miejsc gdzie indziej. Szczególnie osoby z C1 i C5.

Poza tym poprzednio takie rozwiązanie było za Bednarza i ... wiadomo jak się skończyło.
W powtórkę akcji oczywiście nie wierzę.
Odpowiedz cytując