Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 02.04.2019, 10:22
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@FraMat debilem nazywaj siebie a nie obrażaj ludzi z UW. mogli odjebać akcję na Derby i na Legii byłby zamknięty sektor, miałbyś wtedy radochę. nie rozumiem Was, bo takie właśnie głosy szkodzą działaniom na rzecz legalizacji pirotechniki. dla mnie Wasze argumenty są śmieszne... a i od komentowania tego co się dzieje na linii Zarząd - UW raczej też nie jesteście, no chyba że bierzecie udział w rozmowach, bądź ustaleniach, to wtedy macie prawo. jestem za racami i będę popierał ich odpalanie. Co do głupiego prawa (@Reserve), to schowajcie sobie takie teksty w kieszeń, bo sami nie znacie wielu durnych przepisów, które też są prawem, o którym nie wiecie a go nie przestrzegacie dla mnie koniec tematu.
Mogli odjabeć akcję i zamknąć sektor na Legię, a zamiast tego zrobil akcję i zamknęli nam sektor na inny mecz.
Pomysł godny naśladowania.
Idąc te stronę legalizacji rac się nie doczekacie....

Jeśli nie zamkną nam sektoru to tylko dlatego, że mecz będzie w tvp
Odpowiedz cytując