@FraMat debilem nazywaj siebie a nie obrażaj ludzi z UW. mogli odjebać akcję na Derby i na Legii byłby zamknięty sektor, miałbyś wtedy radochę. nie rozumiem Was, bo takie właśnie głosy szkodzą działaniom na rzecz legalizacji pirotechniki. dla mnie Wasze argumenty są śmieszne... a i od komentowania tego co się dzieje na linii Zarząd - UW raczej też nie jesteście, no chyba że bierzecie udział w rozmowach, bądź ustaleniach, to wtedy macie prawo. jestem za racami i będę popierał ich odpalanie. Co do głupiego prawa (@Reserve), to schowajcie sobie takie teksty w kieszeń, bo sami nie znacie wielu durnych przepisów, które też są prawem, o którym nie wiecie a go nie przestrzegacie

dla mnie koniec tematu.