Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 02.04.2019, 09:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Trzymam za słowo.
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły.
Nawet nie wierzę, że w ogóle zaczną.
Już się zdeklarowali że zaczną, zbiórka ma być na zrzutka.pl...

Niemniej jednak nie wierzę, że znajdą się takie środki. Poza tym klub powinien przekazać informację, że kara wynosi X + kwota z niesprzedanych biletów. Tak jak pisałem wcześniej łącznie to może być 150 tys zł.

Weryfikacja będzie szybka.

Geralt napisał(a):Wyświetl post
A nawet jesli juz zbieraja, to niech zbieraja przed odpaleniem rac a nie po...
Przed meczem to UW zaprzeczała że w ogóle będą race, by w trakcie już robić gromkie odliczanie Tak to oni współpracy z Wisłockim nie zbudują.
Odpowiedz cytując