FraMat napisał(a):

Trzymam za słowo.
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły.
Nawet nie wierzę, że w ogóle zaczną.
|
Już się zdeklarowali że zaczną, zbiórka ma być na zrzutka.pl...
Niemniej jednak nie wierzę, że znajdą się takie środki. Poza tym klub powinien przekazać informację, że kara wynosi X + kwota z niesprzedanych biletów. Tak jak pisałem wcześniej łącznie to może być 150 tys zł.
Weryfikacja będzie szybka.
Geralt napisał(a):

|
A nawet jesli juz zbieraja, to niech zbieraja przed odpaleniem rac a nie po...
|
Przed meczem to UW zaprzeczała że w ogóle będą race, by w trakcie już robić gromkie odliczanie

Tak to oni współpracy z Wisłockim nie zbudują.