Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 02.04.2019, 09:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Trzymam za słowo.
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły.
Nawet nie wierzę, że w ogóle zaczną.
Zaczną zbierać to na bank o to się nie martw Kasa będzie trzymana w skrytce pod pomnikiem Reymana
Odpowiedz cytując