FraMat napisał(a):

Trzymam za słowo.
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły.
Nawet nie wierzę, że w ogóle zaczną.
|
Zaczną zbierać to na bank o to się nie martw

Kasa będzie trzymana w skrytce pod pomnikiem Reymana
