silver03 napisał(a):

|
Zobaczymy jak wyjdzie zbiórka na karę za race, jeśli uda się ją pokryć to dla mnie nie ma problemu.
|
Po pierwsze nie wierze, ze wyjdzie (tzn. ze pokryje cala strate). Po drugie nawet jak pokryje to nadal jest problem, bo te same pieniadze moznaby zbierac na wspomozenie Wisly zamiast wywalic w bloto na kary.
A nawet jesli juz zbieraja, to niech zbieraja przed odpaleniem rac a nie po...