Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 02.04.2019, 09:26
Rac nie odpalałem, ale jak będzie zbiórka to też się dorzucę. Tak samo jak się dorzuciłem na różne zbiórki, koszulki itd. dla ratowania Wisły.


Również dlatego, żeby takiego "debila" jak ten wyżej ch.uj strzelał nadal.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując